StreetParty - Buurtbarbecue HMP
Naam |
Bijdrage |
Datum |
|---|---|---|
| WOP Schollevaar | € 1.000,00 | 24-04-23 |
| Broeke Electrotechni | € 500,00 | 12-04-23 |
| Doryz - VvE manageme | € 250,00 | 12-04-23 |
| Bewonersbijdrage (10 | € 1.500,00 | 12-04-23 |
| Van der Sluis Loodgi | € 150,00 | 12-04-23 |
| Vereniging van Eigen | € 500,00 | 12-04-23 |
| Lockhorst Schoonmaak | € 150,00 | 12-04-23 |
| Heimstaden | € 500,00 | 12-04-23 |
| extra eigen bijdrage | € 247,56 | 12-04-23 |
| Van Leeuwen Vastgoed | € 500,00 | 12-04-23 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Nu voor het derde jaar wordt er een buurtbarbecue georganisserd voor de bewoners van de appartementen Henry Moorepassage 2 t/m 330, Rodinrade 30 t/m 106 en Mari Andriessenrade 2 t/m 88. Deze bewoners delen de onder het appartementencomplex liggende parkeergarage.
Het doel van de buurtbarbecue is de saamhorigheid te vergroten en nieuwe bewoners de kans te geven op een gezellige, andere manier kennis te laten maken met hun buurtgenoten.
Met een goede saamhorigheid willen we bereiken dat de omgeving rond het appartementencomplex uiteindelijk schoon en netjes blijft, het probleem van hangjongeren en drugshandel kan worden aangepakt en een ieder zijn/haar verantwoordelijkheid neemt voor een gezellige en verantwoorde leefomgeving.
Voor wie
Voor alle bewoners van het appartementencomplex Henry Moorepassage, Rodinrade en Mari Andriessenrade.
Omschrijving van de plek
Achter het appartementencomplex Henry Moorepassage aan de vijverkant.
Begroting
| Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
|---|---|---|
| 1 | € 720,00 | .Arie Kok Catering |
| 1 | € 1.215,38 | Bobo Verhuur R'dam |
| 1 | € 532,83 | Inkoop dranken Albert Heijn |
| 1 | € 195,47 | Overige inkoop AH/Lidl/Dirk |
| 1 | € 277,80 | Inkoop Sligro |
| 1 | € 315,00 | Inkoop Krijgsman Groente en Fruit |
| 1 | € 287,19 | Inkoop disposables |
| 1 | € 1.753,89 | Div. overige kosten volgens begroting |
Middelen nodig
Alle inkoop en kosten huurmaterialen e.d. worden voor een groot deel bekostigd uit eigen bijdrage deelnemers ad € 15,= p.p. , reeds toegezegde VvE en reguliere sponsorbijdragen
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Maak Capelle! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met jouw account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Maak Capelle.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Maak Capelle ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Maak Capelle werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.