Heathers de Musical

9 apr 2025 t/m 13 april 2025

Stichting Jongerentheater Quint

Kunst en cultuur

Een vraag stellen


Bekijk de algemene voorwaarden



€ 1.125,00 van € 1.125,00 gedoneerd afgerond
€ 0,00 nog nodig
100% bereikt
2 donaties
0 dagen te gaan
Bijdragen (2)
Bijdragen
Naam
Bijdrage
Datum
WOP ’s-Gravenland € 625,00 06-11-24
WOP Middelwatering € 500,00 04-11-24

Dit initiatief werd gesponsord door:

Initiatiefomschrijving

In 2025 maken we met circa 15 Capelse jongeren de voorstelling "Heathers de Musical". Een rockmusical waarbij het verhaal gesprekken kan openen over pesten en schoolgeweld. Hiermee leent het zich goed om te spelen voor scholen en voor of na de voorstelling in gesprek te gaan over de inhoud.

Met muziek, tekst en boek van Laurence O'Keefe en Kevin Murphy, gebaseerd op de gelijknamige film uit 1989, geschreven door Daniel Waters. Tot de producenten behoren: J. Todd Harris, Amy Powers, RJ Hendricks en Andy Cohen.

Het YouTube filmpje geeft een algemene indruk van onze voorstellingen. Later plaatsen wij hier de trailer van Heathers de Musical.

Voor wie

De voorstelling spelen we voor bezoekers vanaf 12/13 jaar.

Wanneer

woensdag 9 april 2025
zondag 13 april 2025

Omschrijving van de plek

We repeteren de voorstelling in het EYE College en spelen vervolgens de voorstelling in het Isala Theater van 9 t/m 13 april 2025.

Begroting

Aantal Prijs p/s Omschrijving
1 € 1.125,00 Kostuums, decor en rekwisieten

Middelen nodig

De totale maakkosten van deze theatervoorstelling zijn € 25.195 Hiervan is een bedrag van € 24.070 gedekt door kaartverkoop, spelersbijdragen, subsidies van gemeenten en fondsen, sponsoring van bedrijven. Voor de kostuums, decor en rekwisieten is nog een bedrag nodig van € 1.125. Dit hopen wij via MaakCapelle in te kunnen zamelen.

Vragen?

Kijk of het antwoord bij 'veelgestelde vragen' staat

+ 31 (0) 10 30 74 681

helpdesk@maakcapelle.nl

Je kunt ons ook bereiken via
Whatsapp!

Nieuwsbrief

Houd mij op de hoogte van:


Aanvinken om belangrijke informatie over maakcapelle te ontvangen.
Aanvinken om informatie over nieuwe initiatieven van maakcapelle te ontvangen.

Privacyverklaring

Ik ga ermee akkoord dat mijn gegevens verwerkt worden zoals beschreven in de privacyverklaring versie 1.1.

Deel deze pagina

Vertel je buren over Maak Capelle