Bloembakken en Hanging Baskets vullen Machtelderf
Naam |
Bijdrage |
Datum |
|---|---|---|
| Havensteder | € 136,25 | 16-03-21 |
| WOP Schollevaar | € 500,00 | 15-03-21 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Beste Maak Capelle,
Bij deze dien ik een verzoek in om vier grote bloembakken te vernieuwen met aarde en planten, tevens wil ik weer de Hanging Baskets ophangen en planten in brengen. De boel weer eens op vrolijken op het Machtelderf.
Doe het al 40 jaar maar de fut was er even uit. Heb geld nodig hiervoor kan het zelf niet betalen wel altijd gedaan. Ik probeer enkele buren te vragen die mij helpen en lukt dat niet heb ik graag hulp nodig. Het is Maart wil zo snel mogelijk beginnen hier mee. Zijn er vrijwilligers dan graag melden bij Joop Vermeer Machtelderf 3 Schollevaar.
Voor wie
Voor het Machtelderf Schollevaar.
De meeste ouderen kunnen niet helpen zijn op een te hoge leeftijd de oudste bewoner is 87 jaar de rest rond de 75 en 80 jaar.
Wanneer
vrijdag 26 maart 2021zaterdag 27 maart 2021
Omschrijving van de plek
Mooie locatie waar aan gewerkt moet gaan worden ook in onderhoud van het eigen groen.
Begroting
| Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
|---|---|---|
| 20 | € 10,00 | Aarde vier grote schalen en hangjongeren baskets |
| 10 | € 15,00 | Hanging Baskets plantjes |
| 100 | € 2,50 | Plantjes voor 4 schalen |
| 1 | € 5,25 | Koffie |
| 1 | € 3,00 | Melk en suiker |
| 4 | € 2,50 | Broodjes |
| 4 | € 2,50 | Beleg |
| 4 | € 2,00 | Fris |
Vrijwilligers nodig voor
De eigen groen plekken onkruid wieden en weer netjes maken. De vier grote schalen legen en van nieuwe aarde voorzien met planten.
Middelen nodig
Aarde, Planten ,Materiaal en lunch pakketen drankje koffie en fris.
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Maak Capelle! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met jouw account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Maak Capelle.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Maak Capelle ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Maak Capelle werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.