Halloween Vogelbuurt-Torenhof
Naam |
Bijdrage |
Datum |
|---|---|---|
| Deelnemers Koken vd | € 5,00 | 14-10-23 |
| Gemeente Capelle | Beschikbaar ste... | 11-10-23 |
| Oranjefonds buurt ca | € 250,00 | 10-10-23 |
| Havensteder | € 500,00 | 19-09-23 |
| WOP Middelwatering | € 750,00 | 11-09-23 |
| Gemeente Capelle vri | € 300,00 | 29-08-23 |
| Oranjesfonds buurtca | € 1.500,00 | 29-08-23 |
| Jumbo sponsoring | € 25,00 | 29-08-23 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Zaterdag 28 oktober 2023 van 19.30 tot 22.00 uur een Halloween snoephuizen speurtocht door de Vogelbuurt(huizen gelegen tussen Meerkoetstr-Gruttosingel) en op de Torenhof. Bedoeld voor kinderen 4-14 jaar uit die omgeving en alleen onder begeleiding van ouders/verzorgers. Kinderen kunnen gaan speuren naar de snoephuizen in de buurt.
Op de Torenhof is een XXL Spooksnoephuis. Dit jaar is het thema Het Gekkenhuis wordt met sluiting bedreigd, durf jij nog voor een laatste keer binnen te kijken?
Voor de allerkleinste is er ook een Heksenplein en van alles te zien.
Via een flyer worden de bewoners conform de vergunningseisen geïnformeerd en opgeroepen om als snoephuis aan te melden. Een week van te voren wordt de route ook huis aan huis verspreid.
Aanmelden als snoephuis kan via info@kennismakelaars.nl of bel met Hans 010-751 55 00. Om de route te lopen hoeft je je niet aan te melden. De route is ook te vinden op de website www.Kennismakelaars.nl
Voor wie
Kinderen 4-12 jaar onder leiding van ouders/verzorgers uit de omgeving Vogelbuurt/Torenhof/binnen-buitenhof en 747-Kievitlaan en uit de wijk Middelwatering. We verwachten rond de 150 kinderen.
Omschrijving van de plek
De snoephuizenroute is door de Vogelbuurt en Torenhof.
Begroting
| Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
|---|---|---|
| 1 | € 600,00 | Snoep en decoratie snoephuizen |
| 1 | € 2.100,00 | Nieuwe (zwarte) tenten, decoratie en snoephuis XXL Torenhof |
| 2 | € 90,00 | 2x Flyers huis aan huis |
| 2 | € 75,00 | Activiteitenruimte 2 dagen en inkoopkosten |
| 1 | € 300,00 | Eten en drinken vrijwilligers |
Middelen nodig
11-10 Voor tent bedrag aangepast -100,00 plus dat we vanuit Oranjefonds Buurtcadeau extra budget hebben ingezet. Hiermee kunnen we het Halloweenfeest voor de 200 kinderen mogelijk maken.
We reken op 150-200 kinderen en ongeveer 20x30,00 snoephuizen.
Nieuwe zwarte tenten en deel decoratiemateriaal via buurt cadeau check die we hebben ontvangen van het Oranjefonds.
Eten en drinken vrijwilligers via stiml.subsidie Gemeente.
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Maak Capelle! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met jouw account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Maak Capelle.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Maak Capelle ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Maak Capelle werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.