Cycladen buurt BBQ

6 sep 2025

Heleen Mourik

Integratie
Ontmoeting
Spelen

Een vraag stellen


Bekijk de algemene voorwaarden



€ 1.110,00 van € 1.100,00 gedoneerd afgerond
€ -10,00 nog nodig
101% bereikt
2 donaties
0 dagen te gaan
Bijdragen (2)
Bijdragen
Naam
Bijdrage
Datum
Heleen Mourik € -1,62 09-09-25
WOP Oostgaarde € -178,32 09-09-25
WOP Oostgaarde € 1.100,00 28-08-25
Kevin Priem € 10,00 04-08-25

Dit initiatief werd gesponsord door:

Initiatiefomschrijving

Zaterdag 6 september 2025 vindt weer de jaarlijkse buurt bbq plaats op ons plein Cycladen. Iedereen is hierbij uitgenodigd van Cycladen en woningen Eilandenweg die aan dit plein gelegen zijn. Jong oud en alles er tussenin is welkom. De wijkagent wordt ook uitgenodigd ter kennismaking, laagdrempelig contact. Iedereen (vrijblijvend) krijgt een naamsticker en huisnummer zodat je weet wie wie is. Leer je buren kennen en wees er voor elkaar is het thema!

Daarnaast wordt op die dag ook een fundraising gedaan voor een nieuw 5-jarig onderhoudscontract van onze Cycladen AED.

Naast de BBQ wordt gevraagd aan alle pleinbewoners om een eigen specialiteit mee te nemen. ‘Sharing food’ is een goede manier om mensen met elkaar in contact te brengen, te verbinden. Voor de kinderen zal een springkussen worden gehuurd zodat ze op het eigen plein vertier hebben en niet gaan dwalen door de wijk. De lange rij parkeerplekken zullen zoveel mogelijk (met instemming van de plein bewoners) worden gedurende de gehele zaterdag vrijgehouden zodat er altijd ruimte blijft voor acute dienstverlening.

Organisatie ligt bij de plein commissie, er zijn geen vrijwillers nodig maar er is wel behoefte aan budget voor de huur van een grote partytent, springkussen, grote BBQ’ s, statafels, biertafels/banken, verlichting.

Het springkussen staat er de hele dag ook beschikbaar voor overige buurtkinderen die toevallig langslopen indien er toezicht is van desbetreffende ouders. De daadwerkelijke buurt bbq zal aanvangen rond 16u en rond 21u wordt het plein weer opgeruimd.

Voor wie

Alle pleinbewoners van Cycladen (38 huizen) en aanliggende woningen Eilandenweg (11)

Omschrijving van de plek

Plein

Begroting

Aantal Prijs p/s Omschrijving
1 € 250,00 Dijkshoorn Capelseweg, huur BBQ’ s, saté, drinken, sausjes ed
1 € 100,00 aankleding disposable kartonnen borden bekers bestek afzetting ed
1 € 750,00 Partyverhuur Rdam: springkussen, partytent, statafels, biertafels/banken, verlichting

Vragen?

Kijk of het antwoord bij 'veelgestelde vragen' staat

+ 31 (0) 10 30 74 681

helpdesk@maakcapelle.nl

Je kunt ons ook bereiken via
Whatsapp!

Nieuwsbrief

Houd mij op de hoogte van:


Aanvinken om belangrijke informatie over maakcapelle te ontvangen.
Aanvinken om informatie over nieuwe initiatieven van maakcapelle te ontvangen.

Privacyverklaring

Ik ga ermee akkoord dat mijn gegevens verwerkt worden zoals beschreven in de privacyverklaring versie 1.1.

Deel deze pagina

Vertel je buren over Maak Capelle