Nieuwjaarsborrel IJsselzoom gebouw II
Bijdragen (1)
Naam |
Bijdrage |
Datum |
|---|---|---|
| WOP Middelwatering | € 300,00 | 05-11-26 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Goedemiddag,
Op zaterdag 3 januari jl. hebben wij een Nieuwjaarsborrel georganiseerd in de hal van onze flat aan de IJsselzoom in Capelle aan den IJssel, gebouw 2.
Samen met mijn buurvrouw Marja Winterink hebben wij daar een groot succes van weten te maken: vrijwel alle huishoudens waren vertegenwoordigd en iedereen heeft genoten van ons initiatief.
Onze bedoeling was om de in deze tijd broodnodige verbinding tussen bewoners te stimuleren en te versterken.
Wij kunnen oprecht concluderen dat ons dat meer dan gelukt is!
Sterker nog: er werd al onmiddellijk geinformeerd naar een herhaling van deze bijeenkomst in het nieuwe jaar. We hebben hiervoor zaterdag 2 januari gepland.
Het is dan ook om die reden dat ik mij ook dit jaar weer tot u richt met het vriendelijke verzoek om een financiële bijdrage te leveren aan dit voor ons zo belangrijke evenement. In onze begroting hebben wij uw bijdrage op € 250,00 gesteld.
Marja Winterink en ik zijn weer enthousiast om de borrel te organiseren en krijgen dit jaar versterking van een andere buurvrouw, Corrie Bergwerff.
Wij hopen ook dit jaar op uw medewerking en kijken uit naar een eerste reactie!
Met vriendelijke groet,
Monique Jonker
IJsselzoom 75
2902 LB Capelle aan den IJssel
Tel.nr 0622683874
Voor wie
Flatbewoners
Omschrijving van de plek
Ontvangsthal van ons gebouw
Begroting
| Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
|---|---|---|
| 12 | € 9,00 | Alcoholvrije bubbels |
| 1 | € 35,00 | Frisdrank |
| 2 | € 42,50 | Kippie pan |
| 1 | € 10,00 | Zoutjes |
| 1 | € 35,00 | Kaas en worst |
| 1 | € 10,00 | Versiering |
| 1 | € 17,00 | Onvoorziene kosten |
Middelen nodig
Wij hebben voor 45 personen alcoholvrije champagne en frisdrank nodig.
Verder zoutjes, blokjes kaas en worst en een kippipan a ca 50 euro, liefst 2.
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Maak Capelle! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met jouw account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Maak Capelle.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Maak Capelle ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Maak Capelle werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.