Snuffelmarkt Schollevaar 30 juni
Naam |
Bijdrage |
Datum |
|---|---|---|
| WOP Schollevaar | € 325,00 | 05-04-18 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Een nieuwe buiten-editie van Snuffelmarkt Schollevaar. 30 juni op het grasveld aan het Klarinet. Buurtbewoners kunnen een kraampje huren of op een eigen meegebracht kleedje hun overtollige spulletjes verkopen. We vragen een kleine bijdrage voor het aanschaffen van een aantal materialen. Het overgrote deel proberen wij bij elkaar te verzamelen door de huur van kramen en grondplaatsen. Op deze manier blijft er meer geld over voor andere initiatieven.
Voor wie
Buurtbewoners Capelle Schollevaar
Omschrijving van de plek
Grasveld achter basisschool de Contrabas
Begroting
| Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
|---|---|---|
| 1 | € 100,00 | Flyers + Posters |
| 1 | € 150,00 | Vlaggen (2x) Reclame-materiaal |
| 1 | € 75,00 | Consumpties standhouders |
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Maak Capelle! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met jouw account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Maak Capelle.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Maak Capelle ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Maak Capelle werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.