Kababels van Ka
Naam |
Bijdrage |
Datum |
|---|---|---|
| WOP Schollevaar | € 500,00 | 28-09-18 |
| WOP Schollevaar | € 500,00 | 26-09-18 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
Ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de wijk Schollevaar heeft de bekende Capelse kunstschilder Kees de Jong een prachtig en leerzaam stripverhaal gemaakt over de ontwikkelingen van Scholly Schollevaar : De Kababels van Ka.
De avonturen van Scholly Schollevaar
Het verhaal gaat over Scholly die de heks Ka de Grote ontmoet in een droom. De volgende ochtend vertelt hij over de droom aan zijn kinderen CAPPIE en ELLE. Maar plotseling wordt het Schollebos opgeschrikt door grote ontploffingen : de KABABELS komen eraan!
De droom blijkt dus waar : Heks KA van Schollevaar zorgt dat de KABABELS rommel en herrie maken en de natuur verstoren! Scholly vraagt hulp bij de OudeWijze Schollevaar die op zijn vaste plek – de meerpaal midden in de vijver van het Schollebos – weer staat te drogen. De Kababels spuiten ondertussen de bomen in het Schollebos vol met graffiti en besluiten daarna naar de speeltuin Rollebollebos te trekken om ook daar rommel te maken en de speeltoestellen van de kinderen te vernietigen.
Gewaarschuwd door de vaste bewoners van het Schollebos komt de gemeenteraad van Capelle aan den IJssel in actie : ze hebben de gevaarlijke plannen van de Kababels inmiddels gehoord en gezien en besluiten met behulp van heel veel volgeladen vuilniswagens van Irado het bos weer op te ruimen. Als dank komt er aan het begin van de wijk een mooi standbeeld voor de WijzeOuwe Scholver en zo kunnen de wijkbewoners voortaan worden herinnerd aan het succes van Scholly van Schollevaar. Eind goed al goed!
Het stripboek is door Kees de Jong zelf ontworpen en ingekleurd en zal als cadeau worden overhandigd aan de leerlingen van alle basisscholen in Schollevaar.
Voor wie
Scholieren van alle Capelse basisscholen in Schollevaar
Omschrijving van de plek
Basisscholen In de wijk Schollevaar
Begroting
| Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
|---|---|---|
| 2000 | € 0,60 | Drukkosten 2000 Exemplaren stripverhaal |
Middelen nodig
Gevraagd bedrag is exclusief mogelijke bijdragen door andere sponsoren, waartoe op dit moment binnen de gemeente Capelle aan den IJssel andere sponsoren worden gezocht. Het bedrag bevat uitsluitend de kosten voor drukken bij een drukkerij. Kees de Jong ontvangt geen honorarium voor ontwerp c.q. vervaardiging van het stripverhaal
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Maak Capelle! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met jouw account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Maak Capelle.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Maak Capelle ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Maak Capelle werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.