Schilderles bij kunstenaar/kunstschilder Kees de Jong in Schollevaar
Verslag initiatief Lezing spreekwoorden en gezegden in Schollevaar, ID 1292
Woensdag 7 oktober 2020, heeft Stichting Sonrisa Rijnmond dankzij financiële steun van WOP Schollevaar, via MaakCapelle, een lezing over spreekwoorden en gezegden georganiseerd met gastspreker Wim de Bruin, bij Sensibel Centrum voor Healing & Bewustzijn in de wijk Schollevaar te Capelle aan den IJssel.
Aangezien er coronamaatregelen van toepassing waren hebben we een kleine groep inwoners toegelaten als deelnemers om een zo veilig mogelijke situatie te hebben. Er waren 16 deelnemers.
De deelnemers kenden elkaar niet of nauwelijks doordat we die hebben geworven uit ons eigen netwerk en dat van De Zonnebloem waarmee we heel prettig weer hebben kunnen samenwerken.
We merkten dat enkele deelnemers duidelijk te maken hadden met een vorm van eenzaamheid of gebrek aan zingeving zodat het samen kunnen zijn met anderen ook al was het in aantal beperkt, het toch juist voor hen heel waardevol was. Men was gezamenlijk aan iets bezig waarvan de zelfverzekerdheid niet groots was aan het begin van de dag echter Kees de Jong stelde hen via zijn deskundigheid goed op hun gemak. Dus schakelde het om naar plezier. Telefoonnummers en foto’s werden tussen deelnemers uitgewisseld en we weten dat in enkele gevallen vervolgcontact is ontstaan.
Publicatie vond plaats op de Facebook pagina van organisator Rob Nieuwveld op 6 oktober 2020
https://www.facebook.com/robnieuwveldrnconnect/posts/2646100275639847
Capelle aan den IJssel, 11 januari 2021
Stichting Sonrisa Rijnmond,
Daan Jansen, voorzitter
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Maak Capelle in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Maak Capelle. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Maak Capelle of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Maak Capelle.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 5 oktober 2020 t/m
7 oktober 2020 - Organisator
- Stichting Sonrisa Rijnmond
- Locatie
- Atelier.
- Opgehaald bedrag
- € 350,00
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Maak Capelle! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met jouw account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Maak Capelle.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Maak Capelle ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Maak Capelle werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.