Workshop Herfst
We hebben over twee dagen verspreid een workshop gegeven.
Bewoners konden kiezen uit een vaas decoreren of een fotolijstje decoreren met houtenhuisjes.
De vazen werden beplakt met nanotape,en daar werden dan rietjes op verschillende lengtes tegen aan geplakt,in de rietjes konden dan allerlei leuke gedroogde bloemen en takjes worden gestoken.
Om het af te maken konden ze een keuze maken uit een rustieke kaars .
De fotolijstjes werden eerst voorzien van een stukje jute met daarop gouden sterren gedrukt,door eerst nanotape op maat er in te plakken konden de hele fijne verlichting erom heen gewikkeld worden en daarna de houten huisjes er tegenaan plakken.
Tussen de huisjes plakten ze dan vierkanten kralen met de opening naar boven en daar konden ze dan ook de verschillende droogbloemen en takjes insteken waardoor een heel leuk effect ontstond.
Naar eigen creativiteit werden de objecten versierd en het was een groot succes en ze vonden het zelfs leuker dan kerststukjes maken.
Zeker voor herhaling vatbaar we hebben genoten met elkaar.
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Maak Capelle in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Maak Capelle. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Maak Capelle of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Maak Capelle.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 12 november 2024 t/m
13 november 2024 - Organisator
- Joke van Rossen
- Locatie
- Huis van de Wijk Middelwatering
- Opgehaald bedrag
- € 505,58
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Maak Capelle! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met jouw account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Maak Capelle.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Maak Capelle ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Maak Capelle werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.