Keti Koti Dey (Dag van gebroken ketenen)

Als organisator, Hélène H. Oord, ben ik dankbaar dat ik mocht meewerken aan deze tweede Keti Koti Dey evenement, voor de buurt Capelle Oostgaarde en De Hoeken Buurt, Capelle aan den IJssel.

Op het evenement waren diverse kraampjes (food en non-food) volop aanwezig. Er werd gedanst op muziek, gastsprekers hielden een toespraak, springkussens voor de kids en nog veel meer. De pers van de IJssel Gemeenten Lekstreek/hetKontakt waren aanwezig en anderen geïnteresseerden. De veelkleurigheid van onze Capelse gemeenschap en bezoekers buiten kwam geheel tot zijn recht.

Men vond het een geslaagde Keti Koti Dey. Vergeleken met vorig jaar waren er veel meer kramen en de opkomst was groter. De sfeer was als een tropische dag in Afrika vanwege het zonnige weer. Kortom een geslaagde Keti Koti Dey 2025 in Capelle Oostgaarde/en Hoekenbuurt. Buurtbewoners kijken uit naar een volgende Keti Koti in 2026. Kraamhouders en anderen hebben zich aangemeld om volgende jaar aan te sluiten en kijken ernaar uit. Omdat het drukker wordt heb ik met (nieuwe aanmeldingen) een team “Commissie Keti Koti” Capelle aan den IJssel besloten naar een andere locatie te vertoeven. Kortom mijn waardering ging ook uit naar de felicitaties, bedankjes van leuke presentjes.

Groetjes Hélène

Initiatief uitgevoerd
21 juni 2025
Organisator
Helene H Oord
Locatie
Grasveld Purmerhoek
Opgehaald bedrag
€ 4.850,00

Vragen?

Kijk of het antwoord bij 'veelgestelde vragen' staat

+ 31 (0) 10 30 74 681

helpdesk@maakcapelle.nl

Je kunt ons ook bereiken via
Whatsapp!

Nieuwsbrief

Houd mij op de hoogte van:


Aanvinken om belangrijke informatie over maakcapelle te ontvangen.
Aanvinken om informatie over nieuwe initiatieven van maakcapelle te ontvangen.

Privacyverklaring

Ik ga ermee akkoord dat mijn gegevens verwerkt worden zoals beschreven in de privacyverklaring versie 1.1.

Deel deze pagina

Vertel je buren over Maak Capelle