Ketting maken
Wat is nou leuker dan in de zomer rondlopen met een sieraad dat je zelf hebt ontworpen?
Veel mensen willen het wel, maar vragen zich af: waar begin je, en hoe zorg je dat het er niet uitziet als een rommeltje?
Tijdens onze gezellige workshop gingen de deelnemers onder begeleiding aan de slag met het ontwerpen van hun eigen sieraden.
We begonnen met het uitzoeken van kleuren die zij mooi vonden. Daarna bekeken ze samen welke kleuren goed bij elkaar passen en welke patroon het beste tot zijn recht zou komen.
Iedere deelnemer had zijn eigen stijl - van zachte, neutrale tinten tot vrolijke, opvallende kleuren.
Er werd flink gelachen, gedeeld en samen gecreëerd. Natuurlijk ging er ook wel eens iets mis: sommige ketting en armbanden sneuvelden tijdens het vastmaken en moesten opnieuw worden geregen. Maar dat mocht de pret niet drukken!
We sloten de ochtend af met een heerlijke lunch die liefde vol bereid werd door onze vrijwilligers.
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Maak Capelle in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Maak Capelle. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Maak Capelle of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Maak Capelle.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 3 juli 2025
- Organisator
- Capels Multicultureel Centrum
- Locatie
- In het huis van de wijk Schollevaar op de 1e etage in de ruimte van CMC.
- Opgehaald bedrag
- € 120,00
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Maak Capelle! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met jouw account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Bevestig je account
We hebben je een e-mail gestuurd met een link om je account te bevestigen.
Klik op de link in de e-mail om verder te gaan.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox.
Kun je de e-mail niet vinden? Bel ons via + 31 (0) 10 30 74 681. Wij helpen je graag verder.