Aqua Bubble
Eindelijk was het dan zover…… De door de Huurdersvereniging ‘De Vogel’ georganiseerde Aqua-Bubble-middag, voor de jeugd uit onze Vogelbuurt, kon op zaterdagmiddag 14 oktober, op de Gemeentevijver aan het v.Lottumpark dan toch doorgang vinden.
Het evenement was n.l. een week of zeven uitgesteld vanwege het door het warme zomerweer te veel aanwezige kroos op de oppervlakte van de vijver, en vooral door het gevaar van evt. verontreinigd water door o.a. botulisme.
Maar mede door de welwillende medewerking van Schieland en Hoogheemraadschap was er veel kroos en gelijktijdig ook veel bodembeplanting verwijderd.
(twee vrachtwagens vol!)
Ook enkele jongeren van buiten de Vogelbuurt kwamen kijken en mochten gewoon meedoen. En waarom ook niet! Want leuk was het, mede door het grandioos mooie,
zon overgoten, oktober-weer. In oktober nog je zonnebrand gebruiken , dat gebeurt niet vaak!
Daags tevoren hadden we onze inkopen al gedaan bij de Jumbo, koekjes, snoepjes en vooral veel drinken zoals sinas en chocolademelk.
Op de bewuste zaterdag, al vroeg het terrein versierd met vlaggetjes en het bekende ‘BAS de Vogel bord’ opgehangen, ter informatie.
Een tent opzetten was totaal overbodig , gezien de blauwe hemelkoepel.
Rond half elf arriveerde poulier Jan de Jong die ons, zoals van ouds, van de nodige stoelen, banken en tafels voorzag. En natuurlijk ook de benodigdheden voor een bak koffie en thee.
De eerste kinderen kwamen al snel opdagen, nieuwsgierig als ze zijn, om alvast een koekje of snoepje te vragen, maar 13.00uur is 13.00uur dus moesten zij toch nog even geduld hebben, want de medewerkers van Aqua- Bubbel zouden om half één de Aquaballen komen brengen.
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Maak Capelle in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Maak Capelle. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Maak Capelle of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Maak Capelle.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 13 oktober 2018
- Organisator
- Danny Boogerd
- Locatie
- Van Lottumpark bij het grote water naast de speeltuin
- Opgehaald bedrag
- € 750,00
Vertalen
Gebruik Google Translate om de teksten op dit platform te vertalen. We zijn niet verantwoordelijk voor de juistheid van de vertaling.
Je bent aangemeld
We houden je vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Maak Capelle! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Om een initiatief aan te melden, moet je eerst inloggen met jouw account of een account aanmaken.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Account aangemaakt
Bedankt voor je aanmelding op Maak Capelle.
We hebben je een e-mail gestuurd met een bevestiging.
Heb je geen e-mail ontvangen? Kijk in je ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar je inbox. Zo weet je zeker dat je belangijke e-mails van Maak Capelle ontvangt.
Tips:
- Je kunt je gegevens een voorkeuren aanpassen via Mijn Profiel.
- Bij de veelgestelde vragen kun je lezen hoe Maak Capelle werkt.
- Op de contact pagina zie je wie je verder kan helpen als je vragen of hulp nodig hebt.