Halloween de Diepen

Na maanden van voorbereiding was het dan eindelijk zover, het was de dag van Halloween. De dag begon met miezer regen  maar in de avond was het vrij fris en gelukkig droog. Gelukkig hadden we daar rekening mee gehouden, thermo kleding en paraplu’s maar deze laatste hadden we dus gelukkig niet nodig.

Wat gelijk iedereen opviel was het spookhuis/ spookboot. Het Marsdiep plein was omgetoverd tot een Halloweenplein met muziek, spelletjes en piraten en het spookhuis natuurlijk.

Het thema van dit jaar was Disney sprookjes dus hadden we Peter Pan en kapitein Haak en zijn mannen en op de andere loopdekken kan je o.a. Assepoester (na een gevecht met haar zussen) vinden, maar ook Sneeuwwitje, Cruella de Ville,  Belle (natuurlijk met het beest) Alice in Wonderland. En natuurlijk de Harten Koningin die naar haar op zoek was en twee heksen.

De kinderen gingen vrolijk de loopdekken over en door het spookhuis.

Daar werd volop gebruik van gemaakt van niet alleen de kinderen, vele volwassenen kwamen een kijkje nemen om te zien waar dat gegil vandaan kwam.

Een zeer geslaagde avonden volgend jaar…… ja natuurlijk weer een spookhuis en het thema is er ook al…. Zombies!!!!

Initiatief uitgevoerd
27 oktober 2018
Organisator
HBV de Diepen
Locatie
onze buurt
Opgehaald bedrag
€ 2.300,00

Vragen?

Kijk of het antwoord bij 'veelgestelde vragen' staat

+ 31 (0) 10 30 74 681

helpdesk@maakcapelle.nl

Je kunt ons ook bereiken via
Whatsapp!

Nieuwsbrief

Houd mij op de hoogte van:


Aanvinken om belangrijke informatie over maakcapelle te ontvangen.
Aanvinken om informatie over nieuwe initiatieven van maakcapelle te ontvangen.

Privacyverklaring

Ik ga ermee akkoord dat mijn gegevens verwerkt worden zoals beschreven in de privacyverklaring versie 1.1.

Deel deze pagina

Vertel je buren over Maak Capelle